Hieronder zie je de populairste boeken voor vmbo bovenbouw. Klik op een boektitel voor meer informatie over het boek.

December 2021: omdat de websites IkvindlezenNIETleuk en Ikvindlezenleuk veel naar elkaar verwijzen (recensies staan bijvoorbeeld op Ikvindlezenleuk) tel ik de bezoekersaantallen van beide websites bij elkaar op. Onderstaand overzicht is daarom met terugwerkende kracht aangepast.

januari

  1. Margje Woodrow – Snitch
  2. Maren Stoffels – Escape room
  3. Caja Cazemier – #selfie
  4. Alan Gratz – De jongen die tien concentraitekampen overleefde
  5. Natasza Tardio – Moordgeheim

februari

  1. Maren Stoffels – Escape room
  2. Daan Remmerts de Vries – Geest
  3. Margje Woodrow – Snitch
  4. Allan Stratton – De honden
  5. Caja Cazemier – #selfie

maart

  1. Maren Stoffels – Escape room
  2. Buddy Tegenbosch – Livestream
  3. Allan Stratton – De honden
  4. Anke Manschot – De sprong op Normandië
  5. Margje Woodrow – Snitch

april

  1. Maren Stoffels – Escape room
  2. Margje Woodrow – Snitch
  3. Alan Gratz – De jongen die tien concentratiekampen overleefde
  4. Buddy Tegenbosch – Livestream
  5. Frank Geleyn – Game over

mei

  1. Margje Woodrow – Snitch
  2. Caja Cazemier – #selfie
  3. Maren Stoffels – Escape room
  4. Rein van der Wiel – Amir
  5. Anke Manschot – De sprong op Normandië

juni

  1. Maren Stoffels – Escape room
  2. Rein van der Wiel – Amir
  3. Alan Gratz – De jongen die tien concentratiekampen overleefde
  4. Margje Woodrow – Snitch
  5. Caja Cazemier – #selfie

juli

  1. Cynthia Mc Leod – Tutuba
  2. Anna Woltz – De tunnel
  3. Maren Stoffels – Escape room
  4. Rein van der Wiel – Amir
  5. Alan Gratz – De jongen die tien concentratiekampen overleefde

augustus

  1. Beau Charlotte – Als ik er niet meer ben
  2. Meg Rosoff – De Godden broers
  3. Anna Woltz – De tunnel
  4. Alan Gratz – De jongen die tien concentratiekampen overleefde
  5. Cynthia Mc Leod – Tutuba

september

  1. Maren Stoffels – Escape room
  2. Anna Woltz – Honderd uur nacht
  3. Alan Gratz – De jongen die tien concentratiekampen overleefde
  4. Laure van den Broeck – Dansen in diep water
  5. Anna Woltz – De tunnel

oktober

  1. Maren Stoffels – Escape room
  2. Alan Gratz – De jongen die tien concentratiekampen overleefde
  3. Margje Woodrow – Snitch
  4. Eva Burgers – Flashback
  5. Buddy Tegenbosch – Livestream

november

  1. Maren Stoffels – Escape room
  2. Alan Gratz – De jongen die tien concentratiekampen overleefde
  3. Margje Woodrow – Snitch
  4. Buddy Tegenbosch – Livestream
  5. Edward van de Vendel – Het kankerkampioenschap voor junioren