Khalid Boudou – Pizzamaffia (1e recensie)
![boekomslag Khalid Boudou - Pizzamaffia](https://www.ikvindlezennietleuk.nl/wp-content/uploads/2017/05/boudou-pizzamaffia-2.jpg)
Brahim en zijn neef Haas werken vaak in de pizzeria van hun ouders. Omdat de vader van Brahim ziek is, wordt de pizzeria geleid door zijn oom Faris. Door een geldkwestie krijgen ze ruzie; oom Faris en neef Haas stappen op en beginnen een eigen pizzeria in de buurt. Er barst vervolgens een ware pizza-oorlog los: beide pizzeria’s maken elkaar het bestaan zuur, beconcurreren elkaar en ze gaan zelfs zover dat junks, buikdanseressen en reacties op internet en You Tube worden ingezet. Brahim raakt verwikkeld in een hevige strijd tussen beide families. Pas na een tijdje wordt duidelijk dat er een spelletje met hem gespeeld wordt, waarbij hij ook nog zijn vriendin Alice dreigt kwijt te raken.
![ikvindlezenNIETleuk meer info over boek](https://www.ikvindlezennietleuk.nl/wp-content/uploads/2022/01/ikvindlezenNIETleuk-meer-info-over-boek.png)
Mening over het boek
Recensie van Marjolein (15-18 jaar)
Heb je het boek uitgelezen?
Nee
Heb je het boek niet uitgelezen? Waarom niet? Wat vond je niet leuk aan het boek?
ik had niet genoeg tijd meer om hem uit te lezen want we hadden er een boektoets over
Wat vind je van het boek?
★★★★☆ – goed
Waarom heb je dit boek uitgekozen om te lezen?
hij leek me wel leuk en spannend
Welke steekwoorden passen bij het boek?
Geheimzinnig, leuk, realistisch, spannend
Hoe kom je aan het boek?
Geleend bij de bibliotheek
Zitten er plaatjes (illustraties) in het boek?
Nee
Wat vind je leuk aan het boek? Je kunt bijvoorbeeld een leuk stukje uit het boek overtypen
er zijn veel spannende stukken in het boek dus je wil steeds verder lezen en daarom is het een leuk boek
Is er iemand uit het boek die je in het echt zou willen ontmoeten? Wat zou je dan samen gaan doen?
Bram want hij is heel lief voor zijn vriendin en doet veel voor zijn pizza tent en dan zou ik wel samen pizza willen eten haha
Wil je nog iets anders vertellen over het boek?
nee
Is het boek moeilijk of gemakkelijk om te lezen?
Gemakkelijk
Zitten er moeilijke woorden in het boek?
Nee
Wil je het boek nog een keer lezen?
Nee
Aan wie zou je dit boek aanraden? (bijvoorbeeld kinderen van jouw leeftijd, jonger, ouder, jongens, meisjes)
kinderen van mijn leeftijd